کارشناسی خودرو

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 76
بازدید کل : 15907
IP شما : 54.145.103.69
مزایا و اهمیت کارشناسی قبل از خرید خودر:
شما تا به حال خرید خودرو را تجربه کردید ؟
از مشکلات و ترفند ها و تقلب های موجود در بازار خرید و فروش خودرو خبر دارید؟
مسلما ًشما هم از وجود خودروهای رنگ شده و چپی و دارای نواقص فنی غیر قابل تشخیص برای افراد بی تجربه و غیرحرفه ای مطالب زیادی را شنیده اید.
با کمال تأسف یک بد اخلاقی در جامعه رسوخ کرده که برای عدم اطلاع خریدار از تعویض قطعات بدنه و یا تصادف اتومبیل، افراد سود جو مبادرت به یافتن صاف کار اتومبیل، با داشتن عناوینی نظیر چکش طلا هستند تا با این ترفند افراد بی تجربه را اغفال نمایند 
شما باید بدانید که در صورت خرید این گونه خودرو ها چه میزان از سرمایه شما از بین خواهد رفت.
آیا ازاصالت ودرستی امکانات و آپشن های نصب شده بر روی خودرو آگاه هستید ؟
تا چه میزان از صحت کیلومتر کارکرد خودرو اطمینان دارید؟

آیا میدانید ممکن است اتومبیلی را که می خرید حتی از وسط دونیمه شده باشد و با اتصال غیراستاندارد قطعات بدنه  شما آنرا تشخیص ندهید ؟
از مهارت بعضی از افراد در جعل اسناد و یا مشخصات مالک و شماره های قانونی اتومبیل آگاه هستید؟
اینجاست که کارشناسان مشاورما با داشتن تجربه، و هم چنین مدارک معتبر و صلاحیت قانونی و یا تجربه ( خبره ) وتجهیزاتی نظیر دستگاه تشخیص رنگ و بدنه و دستگاه عیب یاب خودرو به کمک شما آمده و ضریب اطمینان شما را تا حد قابل قبول بالا برده، بطوریکه با کارشناسی بدنه  و کارشناسی فنی خودرو و برق  و کارشناسی آپشن و تجهیزات جانبی و تست رانندگی  و اعلام نتیجه این  بازدید ها شما با خیال آسوده اقدام به خرید کرده و از مشکلات احتمال رهائی یبابید.


تماس با ما

24 ساعته در دسترس می باشد

تلفن:44149770 , 09102168984

تماس با خطوط ما
***** مشاوره در تهیه اعتراضیه به نظر کارشناس اولیه و ثانویه () کارشناسی رسمی خود رو () کارشناسی تصادفات ( ) ارزیابی رسمی خودرو () تعیین مبلغ افت قیمت () تعیین اصالت و یا تصادفی بودن خودرو () مشاوره و یا مدیریت امور خودروئی اشخاص و یا سازمان ها ( موردی و یا پروژه ) -->