کارشناسی خودرو

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 76
بازدید کل : 15907
IP شما : 54.145.103.69
افت قیمت :
کارشناسان شورای حل اختلاف می گویند: مقصر حادثه باید افت قیمت خودرو را نیز پرداخت کندخسارتی است که از ناحیه افت قیمت خودرو ایجاد می شود بر عهده  مقصر حادثه بوده وباید افت قیمت خودرو را نیز پرداخت کند.
در حالی که تصادفات متعددی در کشور رخ می دهد که تعداد قابل توجه از آن ها، خسارت بدنه خودرو است، خسارت دیدگان برای تامین بخشی از این هزینه ها به شرکت های بیمه و محاکم مراجعه می کنند.
 با توجه به این نکته که سقف تعهدات بیمه بدنه مشخص است و در بیمه نامه هر خودرو نیزدرج شده است. با این حال شرکت بیمه، فقط به میزان خسارت وارد شده به بدنه ماشین،‌ هزینه پرداخت می کند، در صورتی که افت قیمت شامل بیمه نامه نباشد، سهم کاهش قیمت، در تعهد این شرکت ها نخواهد بود
شورای حل اختلاف استان تهران، با بیان این که برای دریافت افت قیمت نیاز به دادخواست است،‌ می گوید: خسارت دیده باید برای جبران افت قیمت، دادخواست خود را به شورای حل اختلاف ارایه کند .
مبلغ قابل رسیدگی در شورای حل اختلاف را تا ۵۰ میلیون ریال میباشد و برای مازاد این مبلغ شورای حل اختلاف با رد صلاحیت خود، پرونده را به محاکم عمومی ارسال می کند.
بدیهی است که تمامی افت قیمت ها بعد ازارائه دادخواست، نظریه کارشناس رسمی دادگستری را نیز باید به همراه داشته باشد.
پرونده های مربوط به این موضوع حقوقی میباشد که با پایان مراحل رسیدگی به دادخواست خواهان ،اصولاً خسارات افت قیمت و یا خساراتی که بیش از تعهدات شرکت های بیمه گزار است، از مقصر حادثه اخذ می گردد.
 

تماس با ما

24 ساعته در دسترس می باشد

تلفن:44149770 , 09102168984

تماس با خطوط ما
***** مشاوره در تهیه اعتراضیه به نظر کارشناس اولیه و ثانویه () کارشناسی رسمی خود رو () کارشناسی تصادفات ( ) ارزیابی رسمی خودرو () تعیین مبلغ افت قیمت () تعیین اصالت و یا تصادفی بودن خودرو () مشاوره و یا مدیریت امور خودروئی اشخاص و یا سازمان ها ( موردی و یا پروژه ) -->