کارشناسی خودرو

خبرنامه

آمار بازدیدکنندگان

افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 76
بازدید کل : 15907
IP شما : 54.145.103.69
ما ضمن ارائه خدمات و با عنایت به تجربیات و سوابق حرفه ای که همانا پیشگیری از حوادث ناگوار در ارتباط با خودرو و رانندگی میباشد . در این وب سایت (به مناسبت ها و الزامات) ، نکات هشدار دهنده و آموزشی را نیز ارائه و به مراجعین محترم عرضه مینمائیم. باشد که خدمتی کوچک ولی مفید را نیز تقدیم و انجام داده یاشیم  :
چند نکته مهم برای دوچرخه سواران :
« دوچرخه‏‏ سوار» کسی است که بر روی یک وسیله نقلیه پدالی غیرموتوری که با نیروی انسان حرکت می‏کند و وسیله ‏ای را که دارای دو چرخ متصل به یک شاسی است، می‏راند.
دوچرخه وسیله نقلیه غیرموتوری برای جابه ‏جایی انسان و کالا در راه‏هاست.
همه قوانینی که در آیین ‏نامه راهنمایی و رانندگی برای وسایل نقلیه موتوری وضع شده است، شامل این وسیله نقلیه غیرموتوری هم می‏شود.
راندن دوچرخه بدون زین ودوترکه سوار کردن اشخاص روی دوچرخه ممنوع است.
دوچرخه‏ سوارنباید بارنامتعارف حمل کند و یا حرکت نمایشی انجام دهد.
دوچرخه‏ سواران درتاریکی هوا، بدون چراغ جلووعقب، شبرنگ و نورتاب، دوچرخه‏ سواری نکنند.
والدین، مسئول کنترل فرزندانی محسوب می‏شوند که هنوز به سن قانونی نرسیده ‏اند و در حال دوچرخه ‏سواری هستند.
دوچرخه ‏سواران باید از مسیرعبورویژه‏ ای که برای آنها تعیین شده است، عبور کنند و درصورت نبود چنین مسیری به طور کامل از طرف راست راه وهمسو‌ با جریان ترافیک ( نه برخلاف آن ) حرکت کنند و از عبور و مرور در بزرگراه‏ها و محل‏هایی که سرعت وسایل نقلیه بالاست خودداری نمایند.

 

 

 


تماس با ما

24 ساعته در دسترس می باشد

تلفن:44149770 , 09102168984

تماس با خطوط ما
***** مشاوره در تهیه اعتراضیه به نظر کارشناس اولیه و ثانویه () کارشناسی رسمی خود رو () کارشناسی تصادفات ( ) ارزیابی رسمی خودرو () تعیین مبلغ افت قیمت () تعیین اصالت و یا تصادفی بودن خودرو () مشاوره و یا مدیریت امور خودروئی اشخاص و یا سازمان ها ( موردی و یا پروژه ) -->