درباره ما

ما که هستیم؟

گروه مشاورین کارشناسی برگرفته از متخصص ترین افراد در حرفه کشاورزی در فیلد های علمی و قانونی جهت ارائه مطالب مهم در این حوزه در خمت شما عزیزان خواهد بود تا با بروز ترین های این در ارائه محصولات با کیفیت شما را یاری دهد .

خوشبختانه در بخش کشاورزی به آب اهمیت ویژه ای داده می شود و شایسته است همین اهتمام در خصوص خاک هم داشته باشیم زیرا اهمیت خاک کمتر از آب نیست. وی با تاکید بر اینکه بیش از ۲۹۷ میلیون تومان اعتبار از کلیه شهرستان ها برای این پروژه تخصیص داده شده است، افزود: متاسفانه بحث حفاظت از خاک در وزارت جهاد کشاورزی مغفول مانده است.

عاونت آب و خاک و امور فنی مهندسی توجه بیشتری به مصرف بهینه و صرفه جویی در آب داشته است ولی واقیت این است که خاک مهمتر از آب است چون اگر خاک مناسب نباشد در کشاورزی وجود آب به تنهایی بهره وری مورد نظر را نخواهد داشت. جعفری با بیان اینکه حفظ خاک اساس کشاورزی پایدار است، یادآور شد: باید شناخت دقیقی از خاک داشته باشیم و با برنامه ریزی صحیح و علمی بتوانیم از خاک استفاده کنیم.

  • بهبود کیفیت خاک
  • بررسی کیفیت آب
  • مشاوره حقوقی
  • آموزش رایگان
  • پرداخت اقساطی
  • پشتیبانی

23 سال
تجربه

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

مشاوره و بهبود کیفیت آب و خاک با بهره گیری از تخصصی ترین لابراتور های خاک در منطقه و پرسنل متخصص و دلسوز این مجموعه که به سبب ان افزایش کیفت کشاورزی بیشتر مناطق خورستان و کمک در رفع مشکلات حقوقی  این عزیزان که به و یاری پروردگار محقق گردیده است .

97%

رضایت مشتری

94%

کیفیت خاک

95%

گواهی های الماسی

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط ما

20+سال تجربه
35kمشتری خوشحال
46+جایزه دریافتی
33نمایشگاه

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند ؟

جنیفر ساموان
خواننده

“من از صمیم قلب را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه استفاده کرده ام.”

مارک اسمیت
تاجر

“مردم از ابتدای تمدن بشری ازکشاورزی استفاده می کردند. و پیشرفت در این علم بسیار باعث رشد من شد”

آماندا سانچر
هنرمند

“بی نظیر ترین مشاوره ها و اموزش.”

برندها

همکاران ما